Bize Ulaşın
Müşteri Yorumları

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Repudiandae, ex! Debitis sed magnam excupiditate illo eveniet impedit repellendus iure harum sint, autem ipsam at? Nemo sit illum nisi et!

Gerçekten başarılı,samimi ve güvenilir bir insan çok seviyorum hocamızı.onunla gorusmeye başladığımdan beri farkindaliğim arttı daha doğru kararlar vermeye başladım kendi adıma hocamiza çok teşekkür ediyorum.keşke herkes işini Betül hocam gibi severek ve saygı duyarak yapabilse ...
Aylin Hanım
Bence çok ilgili sempati herşey için tşk yanında olmak beni çok rahatlatıyor. Terapi bitmesin istiyorum.
Sümeyra Hanım
Cok samimi ve cok ilgili birisi. Randevuları iple cekıyoruz. Randevular sohbet havasında gecıyor. Devlet kurumunda oldugu halde cok ozverılı calısıyor. Iyıkı onu tanıdık. Evimizin betul ablası.
Sema Hanım
Betül hoca, Danışanlarına ilgili, anlayışlı ve güleryüzlü biri, doğru yönlenlendirmelerle hayatımıza pozitif bir etki ve kalıcı bir çözüm katacağını düşünüyorum. Herşey için teşekkürler
Emrah Bey;
Betül hanima kızımı getiriyorum.Kendisinden cok güzel pozitif elektrik aldik. Kizim betul hanimi görmeden duramıyor. Ergen olan kızıma ve bana cok iyi geldi.Bizleri yönlendirmeleri cok dogru yolda oldu.Bircok kisiye gittikten sonra betul hanim son duragimiz oldu.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Aysun Hanım
Kızımın kankası Betül hanım duruşunuz sesiniz karşınızdaki kişiyi hemen yakalıyorsunuz iyiki sizi tanıdık, daha özel doktor tecrübemiz oldu ama kızım adına böyle rahatladığını görmek beni anne olarak çok mutlu ediyor sizinle yola devam... Başka yüreklere de dokunmanız dileğiyle.
Danışan / Gülşen Özgün
Betül hanım kızımın hayatında ve ailemiz için bir dönüm noktası oldu. Kızım şu an bile karşılaştığı sorunlara ''Betül abla nasıl başa çıkacağımı öğretti'' diyerek yaklaşıyor. Bizim de pek çok doğru bilenen yanlışlarımızı da düzelttiği için bir kez daha kendisine çok teşekkür ederiz.
Danışan / Yavuz Uslu
Betül hanıma ilk gittiğimde çok kaygılarım vardı bende zor bir süreçten geçiyordum ve bu oğluma da yansıyordu annemi kaybetmem ve devamında üst üste gelen sıkıntılar bunu tek başıma düzeltemeyecektim zamana ihtiyacım vardı ve bu zaman diliminde oğlumu kaybediyordum. 6 seans oğlum, 10 seans ben Filial Oyun terapisi aldık. 4 seanstan sonra oğlumda değişiklikler olumlu yönde ilerledi bunu sadece ben değil arkadaşlarım da fark etti. Önemli olan vatana millete anaya babaya hayırlı evlatlar kazandırmak Betül hanımın tecrübeleri bize çok iyi oldu yeri geldi arkadaş gibi dertleşti evladıma evladı gibi ilgilendi. Her meslekten olabilirsin ama sevdiğin işi emekle yapmak ayrı ilginize sıcaklığınıza samimiyetinize çok teşekkür ederim.
Danışan / Elif
Sevgili Betül hocam ailemizin şuan ki huzurunu yaptığı dokunuşlara borçlu olduğumuz değerli insan. Allah sizi vesile kıldı aile içindeki iletişim yanlışlarımızı düzeltmemize ve çocuklarla kaliteli zaman geçirerek aramızda oluşan buzdağlarını eritmemize vesile oldu. Gerçekten gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir terapist. 9 yaşındaki kızımın tabiriyle evimizin Betül ablasısınız siz.
Danışan / Ferhat Yatağan
Betül hanımın ilgisi çocuğumuzla kurduğu bağ paha biçilemez. Çocuklarımız ve ailemize olan katkılarından dolayı ona çok şey borçluyuz. Teşekkürler Betül hanım...
Danışan / Y.U.
Gerçekten başarılı, samimi ve güvenilir bir insan çok seviyorum hocamızı. Onunla görüşmeye başladığımdan beri farkındalığım arttı daha doğru kararlar vermeye başladım kendi adıma hocamıza çok teşekkür ediyorum.? Keşke herkes işini Betül hocam gibi severek ve saygı duyarak yapabilse ...
Danışan / A.B.